Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola / ESF projekts "Atbalsts mākslas un mūzikas vidusskolu audzēkņu konkurētspējas paaugstināšanai darba tirgū"
Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola pic1 pic2 pic2
Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola
Ausekļa ielā 11/15,
Liepāja, LV-3401
Latvija

Radio iela 8, Liepaja, LV-3401, Latvija

+371 634 22330
emmvs@apollo.lvMūs atbalsta:


- Metodiskie materiāli


ESF projekta 
„Atbalsts mākslas un mūzikas vidusskolu audzēkņu konkurētspējas konkurētspējas paaugstināšanai darba tirgū”
Nr. 2010/0110/1DP/1.2.1.1.3/09/APIA/VIAA/040
PRESES RELĪZE

Pateicoties ESF projektam pedagogiem no Liepājas mākslas vidusskolas, Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas, Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolas un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas tiek sniegta iespēja apgūt jaunas teorētiskās un praktiskās zināšanas speciālajās datorprogrammās, kuras turpmāk varēs pielietot savā darbā. Vārdu sakot skolotājiem ir iespēja izglītoties ejot līdzi mūsdienu modernajām tehnoloģijām.

Skolotāju apmācības tiek organizētas divos blokos:

  1. speciālo priekšmetu skolotājiem darbam ar jaunajām tehnoloģijām moduļu sekmīgai realizācijai;
  2. vispārizglītojošo un speciālo priekšmetu skolotājiem darbam ar speciālajām datorprogrammām, tai skaitā, e – testu izstrādē attiecīgajās programmatūrās.

Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā skolotājiem šā gada jūlijā notika trīs apmācības – „Vokālā mūzika”, „Instrumentālā mūzika” un „Vispārizglītojošo un speciālo mācību priekšmetu skolotāju apmācības inovatīvās datorprogrammās”.

Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā 2011. gada jūnijā notika apmācības „Lineārās perspektīves un ēnu teorijas elementu integrēšana zīmēšanas mācību procesā, izmantojot mūsdienu vizuālās komunikācijas līdzekļus” un „Eksakto mācību priekšmetu skolotāju apmācība testu e – vidē izstrādē un e - konsultēšanā”. 2012. gada februārī plānotas ir skolotāju apmācības „Skaņas un attēla studija” un 2012. gada martā vai aprīlī notiks apmācības „Latvijas mākslas vēsture kā starpdisciplināra nozare, tās izmantošana vispārējos humanitāros mācību priekšmetos, tai skaitā e-testu sagatavošana”.

Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas skolotājiem šā gada aprīlī notika apmācības „Mūzikas informācijas tehnoloģijas”. Liepājas mākslas vidusskolā skolotājiem šā gada jūlijā notika skolotāju apmācības- „3D modelēšana” un „Vispārizglītojošo un speciālo mācību priekšmetu skolotāju apmācības inovatīvās datorprogrammās”. Savukārt, 2012. gada februārī Liepājas mākslas vidusskolas pedagogiem ir plānotas apmācības „Materiālu dizains un konstruēšanas tehnoloģijas”, bet martā- vēl skolotāju apmācības „Telpas un krāsu konceptuālā projektēšana”. Uz apmācībām marta mēnesī īpaši tiks aicināti arī citu mākslas skolas skolotāji.

ESF projekta vadītāja
Iveta Eniņa
iveta.en@inbox.lv
2831 2824

ESF projekts Nr. 2010/0110/1DP/1.2.1.1.3/09/APIA/VIAA/040
„Atbalsts mākslas un mūzikas vidusskolu audzēkņu konkurētspējas paaugstināšanai darba tirgū”


 

17. jūlijā   18.00

Vaiņodes  kultūras namā

koncerts

 Ar  improvizācijām

no  klasikas  līdz  popam un džezam

 Uzstāsies:  

-        Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas Zvanu ansamblis

-        Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas audzēkņi

 

Kultūras nama vestibilā:

- Liepājas mākslas vidusskolas

- Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolas audzēkņu darbu izstāde

 

IEEJA  BEZ  MAKSAS

_________________________________________________________________________

V_40 PROJEKTA PRESES RELĪZE

Liepājas mākslas vidusskola sadarbībā ar Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolu, Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolu un Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolu realizē ESF projektu Nr. 2010/0110/1DP/1.2.1.1.3/09/APIA/VIAA/040 „Atbalsts mākslas un mūzikas vidusskolu audzēkņu konkurētspējas paaugstināšanai darba tirgu”.

Šī gada pavasaris un vasaras sākums ir ļoti saspringts un notikumiem bagāts. Martā un aprīlī projektā iesaistīto skolu audzēkņiem bija iespēja piedalīties praktiskajās apmācībās ārpus izglītības iestādes, bet jūnija mēnesī - mācību prakse. Tā kā mākslas un mūzikas vidusskolās var apgūt ļoti dažādas profesijas, tad arī uzņēmumi bija ļoti dažādi, kā, piemēram, LMV Keramikas izstrādājuma dizaina audzēkņi devās uz Salacgrīvu, Koka izstrādājumu dizaina audzēkņi kopā ar Interjera dizaina nodaļas audzēknēm Vērgales bērnudārzā prakses vadītāja SIA „Mārtiņa mēbeles” vadībā izveidoja vairākus objektus bērnu rotaļu laukumā, bet Interjera dizaina nodaļas audzēknes veidoja sienas gleznojumus bērnudārza gaitenī un zālē. Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas Taustiņistrumentu spēles nodaļas audzēkņi brauca uz Limbažiem uz Limbažu radošo darbinieku biedrību „WINGAPŪRA”, vairākas izglītības programmas praktiskās apmācības izgāja Liepājas zvanu kora biedrībā „Campanella”. Audzēkņu atsauksmes par šīm praktiskajām apmācībām bija ļoti labas, vēlējās, lai tādas apmācības notiktu biežāk.

No 11. – 15.jūlijam notiks visu projektā iesaistīto skolu jauniešu kopīga nometne, kur jauniešiem tiks nodrošināta nakšņošana, ēdināšana, zīmēšanas plenēri, mūzikas meistarklases, dažādas nodarbības, prasmju konkursi. Nometnes noslēgumā būs kopīgs koncerts, uz kuru aicināti ir visi interesenti.

LMV projektu vadītāja
Iveta Eniņa

ESF projekts Nr. 2010/0110/1DP/1.2.1.1.3/09/APIA/VIAA/040
„Atbalsts mākslas un mūzikas vidusskolu audzēkņu konkurētspējas paaugstināšanai darba tirgū”


 

Liepājas mākslas vidusskola sadarbībā ar Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolu, Jaņa Rozentāla Rīgas mākslas vidusskolu, un Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolu laika posmā no 01.07.2010. līdz 30.06.2012. realizēs ESF projektu Nr. 1/DP/1.2.1.3.2/09/APIA/VIAA/040 “Atbalsts mākslas un mūzikas vidusskolas audzēkņu konkurētspējas paaugstināšanai darba tirgū” ar 100% ES finansējumu.

Projekta mērķis - uzlabojot sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošanas kvalitāti, paaugstināt mākslas un mūzikas vidusskolu audzēkņu konkurētspēju darba tirgū un atbilstību darba devēju prasībām. Projekta tiešā mērķa grupa ir 609 izglītojamie un netiešā mērķa grupa - 175 šo skolu skolotāji.

Projekta aktivitātes, kas tiks realizētas no 01.07.2010. līdz 31.12.2012.

  • Jaunu mācību moduļu izstrāde esošo izglītības programmu uzlabošanai un optimizācijai;
  • Mācību metodisko materiālu izstrāde un mācību metožu uzlabošana (Šīs aktivitātes galvenais uzdevums ir izstrādāt moduļu īstenošanai nepieciešamos metodiskos materiālus);
  • Mācību intelektuālo resursu iegāde un bibliotēkas krājumu papildināšana (Tiks papildināti Liepājas mākslas vidusskolas un Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas bibliotēku krājumi);
  • Konsultatīvā atbalsta sniegšana izglītojamajiem prioritārajos mācību priekšmetos un moduļu apguvē (LMV un EM LMV tiks sniegta vismaz 1 kopīgā konsultācija nedēļā).

Papildus informācija - www.lmv.lv

Projekta vadītāja Iveta Eniņa (iveta.en@inbox.lv, +371 2831 2824).

Testa jautājumi mūzikas formas mācībā lejuplādēt šeit ... /PDF fails/

 


<< Decembris 2017 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031