Veiksmīgi noslēdzies koncertcikls „Mikipeles piedzīvojumi mūzikas skolā”
20.03.2017

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) mūzikas projektu vadības nodaļas audzēkņi kopā ar profesionālās ievirzes programmas skolotājiem un audzēkņiem marta sākumā rīkoja ikgadējo koncertciklu, kas domāts pirmsskolas izglītības iestāžu un sākumskolu bērniem. Koncertus trīs dienu laikā apmeklēja 155 bērni.

Koncerta tēma „Mikipeles piedzīvojumi mūzikas skolā” tika turpināta pēc apmeklētāju izrādītās atsaucības pagājušā gada novembrī.

Cikla ietvaros koncertzāles “Lielais dzintars” semināru telpā tika rīkoti seši koncerti, kuros uzstājās mūzikas skolas dažādu izglītības programmu audzēkņi (1. – 5 klase), bet koncertu scenāriju veidoja un koncertus vadīja LMMDVprojektu vadības nodaļas 2. kursa audzēknes – ietērpjoties Mikipeles un kaķa maskās.

Uzreiz pēc koncerta – mūzikas skolas pedagogu vadībā apmeklētājiem tika dota iespēja tuvāk iepazīt koncertā dzirdētos mūzikas instrumentus, kā arī fotografēties kopā ar koncerta vadītājām.

LMMDV audzēkņiem šī bija lieliska iespēja muzicēt koncertzālē “Lielais dzintars”. Koncerta laikā tika atskaņoti ne tikai dažādi instrumenti, bet arī dota iespēja uzstāties audzēkņu ansambļiem. Kopumā mazos klausītājus ar saviem priekšnesumiem priecēja 63 audzēkņi.

Informācijai: LMMDV aicina nākt mācīties bērnus no sešu gadu vecuma, kā arī sākot ar 1. septembri plānots uzsākt mūzikas un mākslas studiju bērniem četru un piecu gadu vecumā. Īpaši tiek gaidīti audzēkņi metālpūšamo instrumentu programmās trompetes spēlē, trombona spēlē, mežraga spēlē, kas šobrīd tiek aktīvi pieprasīti mūziķu vidū. Mācību laikā iespējams ne tikai apgūt konkrētā instrumenta spēli, bet arī muzicēt dažādos kolektīvos un piedalīties mūzikas projektos.

<< Decembris 2017 >>